Bilietų pirkimo ir naudojimo tvarka

I. Bendra informacija

 1. Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus apsilankymui Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus (toliau – LNDM) padaliniuose: Vilniaus paveikslų galerijoje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Nacionalinėje dailės galerijoje, Radvilų rūmų dailės muziejuje, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, Palangos gintaro muziejuje, Prano Domšaičio galerijoje, Laikrodžių muziejuje, Pamario galerijoje. 
 2. Bilietus galima įsigyti  Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys.
 3. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumos Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugas bei kreditines korteles.
 4. Informacija yra pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis
 5. Pirkimas galimas tiek prisijungus, tiek neregistruotiems vartotojams.
 
II. Bilietų  įsigijimo taisyklės
 1. Lankytojas, pirkdamas bilietą internetu, privalo įsitikinti, kad pasirinko norimą aplankyti LNDM padalinį, reikiamą datą ir laiką, lankytojų kategorijas bei bilietų kiekį.
 2. Pasirinkus bilietus, lankytojas suveda savo duomenis, kurie renkami, kad bilietas būtų atsiųstas, patikrina krepšelio informaciją, sutinka su bilietų pardavimo, naudojimo sąlygomis, tada vyksta apmokėjimas.
 3. Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra pagal pateiktus asmens ar įmonės duomenis. Ji bus atsiųsta el. laišku kartu su bilietais.
 4. Mokėjimas vykdomas mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.
 5. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami e-bilietai nurodytu elektroniniu paštu.
 
III. Bilietų naudojimo taisyklės. 
 1. Bilietas galioja tik jame nurodytame LNDM padalinyje, konkrečia data ir laiku.
 2. Jei bilietas įsigytas su nuolaida, lankytojas kontrolės vietoje privalo pateikti nuolaidą suteikiantį dokumentą. Lankytojas privalo įsigyti bilietą be nuolaidos muziejaus kasoje, jeigu negali pateikti galiojančio dokumento, suteikiančio nuolaidą.
 3. Įsigijęs e-bilietą ir atvykęs į muziejų, lankytojas kontrolės vietoje turi pateikti atspausdintą e-bilietą arba e-bilieto brūkšninį kodą savo mobiliajame įrenginyje. Lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ar kitus būdus kiekvienam brūkšniniam kodui atversti.
 4. Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas. Griežtai rekomenduojama saugoti įsigytus bilietus ir neperleisti jų tretiems asmenims.
 5. Lankytojas privalo išsaugoti bilietą ir kvitą (perkant kasoje) iki apsilankymo muziejuje ar renginio pabaigos.
 6. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jei apsilankymas buvo negalimas ar renginys neįvyko dėl LNDM kaltės.
 7. Jei renginys neįvyko dėl LNDM kaltės, kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą. Jei renginys neįvyko dėl LNDM kaltės, pinigai už internetu pirktus bilietus grąžinami pateikus prašymą el. p. info@lndm.lt su visomis pirkimo detalėmis.
 
Lietuvos nacionalinis dailės muziejus tam, kad teiktų bilietų platinimo internetu paslaugas, turi tvarkyti Lankytojo (-ų) asmens duomenis. Muziejus renka, tvarko ir saugo bilietų platinimo internetu paslaugai teikti reikalingus Lankytojo asmens duomenis vadovaudamasis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitų įstatymų, reglamentuojančių Lankytojų teises, bei teisės aktų nuostatomis ir neperduoda jų jokioms trečiosioms šalims, nebent tai padaryti būtų įpareigotas įstatymais, kitais teisės aktais arba jei tai būtų būtina LNDM paslaugoms teikti, arba jei Lankytojas aiškiai sutiktų, kad jo asmens duomenys būtų perduodami. Siekiant gauti išsamesnę informaciją apie Jūsų tvarkomus asmens duomenis, susipažinkite su Muziejaus asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.

 

Sklandžiam svetainės veikimui ir statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.